Swetry ze świątecznymi motywami to symbol kiczu i obciachu. Wielka głowa Mikołaja albo bałwana, do tego świecące w ciemnościach. Takie ciuchy można nosić tylko w święta, ale na własną odpowiedzialność. Przedstawiamy 17 najbardziej obciachowych świątecznych swetrów - damskich i męskich - które można kupić w Polsce.

Świąteczne swetry od dawna mają złą prasę - że niby są obciachowe, kiczowate i śmieszne, ale ciągle ich sprzedaż rośnie. Co prawda nosimy je przez kilka dni w roku, ale za to dla niektórych sweter z Mikołajem albo reniferem to must have każdych świąt. Im bardziej odjechany i przesadzony, tym lepiej.

W takim swetrze każdy prezentuje się dziwnie, ale ma gwarancję, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tej stylizacji.

To nie jest strój dla nieśmiałych, ale za to można domniemywać, że ten, kto nosi taki sweter ma dystans do siebie i poczucie humoru. Albo nie ma zupełnie poczucia stylu, bo nosi taki sweter na poważnie.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 17 najgorszych, najbardziej obciachowych i kiczowatych świątecznych swetrów sezonu 2017/2018, znalezionych w odmętach internetu - na polskich serwisach aukcyjnych oraz w sklepach internetowych. Oglądacie na własną odpowiedzialność.
Zobacz galerię

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Trudne śląskie słowa i dziwne tradycje bożonarodzeniowe SPRAWDŹ, CZY ZNASZ

Życzenia na Boże Narodzenie TRADYCYJNE, RELIGIJNE SMS IDEALNE NA ŚWIĘTA

Czy dostałbyś się do pracy w policji? PRAWDZIWE PYTANIA TESTU MULTISELECT

Która choinka w naszych miastach jest najpiękniejsza GŁOSUJ!

Magazyn informacyjny tyDZień