NASZE
  STUDNIÓWKI

  Studniówki w 2019 roku!

  Rozwiń
  12 listopada wolny od pracy. Sejm przegłosował poprawki...

  12 listopada wolny od pracy. Sejm przegłosował poprawki Senatu. 12 listopada nie idziemy do pracy. Kto ma wolne 12, a kto idzie do pracy?

  krk,aip

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  12 LISTOPADA to dzień WOLNY OD PRACY! Czy pracujemy 12 listopada? 12 listopada wolne czy nie?
  12 listopada wolny od pracy. Sejm przegłosował poprawki Senatu. 12 listopada nie idziemy do pracy
  1/13

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  12 listopada wolny od pracy. Sejm przyjął poprawki Senatu do ustawy ustanawiającej 12 listopada 2018 r. Świętem Narodowym i dniem wolnym od pracy. Stanie się tak z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 12 listopada będzie obowiązywał zakaz handlu. 12 LISTOPADA to dzień WOLNY OD PRACY! Czy pracujemy 12 listopada? 12 listopada wolne czy nie? Kto ma wolne 12, a kto idzie do pracy? Wszystkie odpowiedzi w tym artykule.

  12 listopada 2018 wolne - dzień wolny od pracy. Sejm przyjął poprawkę! [KTO PRACUJE, KTO MA WOLNE 7.11.2018]  12 listopada wolne od pracy. Sejm uchwalił ustawę, która ustanawia 12 listopada świętem państwowym. Ustawę o 12 listopada musi jeszcze podpisać jeszcze prezydent. To jest już jednak prawie pewnie. Czy 12 listopada dla wszystkich będzie dniem wolnym? Kto musi iść do pracy, a kto będzie miał wolne?. Na te pytania odpowiemy w tym artykule.

  W październiku sejm uchwalił ustawę o święcie narodowym z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, ustanawiającą 12 listopada br. dniem wolnym od pracy. Dziś sejm przyjął ustawę po poprawkach w Senacie. A to oznacza, że w poniedziałek 12 listopada niektórzy nie pójdą do pracy.

  12 listopada. Poniedziałek wolny od pracy. Czy każdy ma wolne 12.11?


  12 listopada wolny od pracy? Kto będzie pracował, a kto nie?  Przypomnijmy, że Sejm przyjął złożony przez polityków PiS projekt ustawy o Święcie Narodowym z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zgodnie z przyjętą ustawą 12 listopada 2018 roku będzie dniem wolnym od pracy.

  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała organizacji Marszu Niepodległości [wideo]

  Za projektem ustawy głosowało 233 posłów, 105 było przeciw, 77 wstrzymało się od głosu. A to oznacza, że 12 listopada, w poniedziałek, będzie dniem wolnym od pracy.

  12 LISTOPADA. To dzień wolny od handlu!  Klub Prawa i Sprawiedliwości złożył 3 poprawki do projektu ustanawiającego 12 listopada 2018 roku dniem wolnym od pracy. Zgodnie z nimi tego dnia będą pracować publiczne szpitale i apteki. Wolne będą miały natomiast wszystkie placówki handlowe.

  Wprowadzenie wolnego dnia 12 listopada br. wydaje się już niemal przesądzone. Pod koniec października rzecznik prezydenta poinformował bowiem, że prezydent Andrzej Duda podpisze ustawę o ustanowieniu 12 listopada 2018 r. dniem wolnym od pracy.  12 LISTOPADA DNIEM WOLNYM OD PRACY! POLSKA STRACI NA TYM MILIARDY | 90 SEKUND


  W październiku Sejm zajął się projektem ustawy o święcie narodowym z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, złożonym dzień wcześniej do Sejmu przez posłów Prawa i Sprawiedliwości.

  12 listopada wolny od pracy. Sejm przegłosował poprawki Senatu. 12 listopada nie idziemy do pracy. Kto ma wolne 12, a kto idzie do pracy?  12 listopada dniem wolnym. Pracodawcy i handlowcy przerażeni

  Pracodawcy i eksperci są pomysłem wolnego 12 listopada przerażeni - pisze money.pl

  Wprowadzony za pięć dwunasta dzień wolny może spowodować chaos w zakładach pracy i kosztować gospodarkę setki milionów zł - mówią money.pl eksperci.  Komentarze (9)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (9) forum.poranny.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Podlaskie przesądy i zabobony. W co wierzono i wierzy się w naszym regionie?

  Podlaskie przesądy i zabobony. W co wierzono i wierzy się w naszym regionie?

  Podlaskie miasta i wsie w latach 90. Poznajecie te miejsca i tych ludzi?

  Podlaskie miasta i wsie w latach 90. Poznajecie te miejsca i tych ludzi?

  Ogromny sukces szpitala! Jest w pierwszej dziesiątce najlepszych placówek w Polsce

  Ogromny sukces szpitala! Jest w pierwszej dziesiątce najlepszych placówek w Polsce

  Hotel Traugutta 3. Kolejne cztery gwiazdki rozbłysły w Białymstoku. Niezwykły design nawiązuje do historii

  Hotel Traugutta 3. Kolejne cztery gwiazdki rozbłysły w Białymstoku. Niezwykły design nawiązuje do historii